SRBIJA – HRVATSKA Delfini dominiraju, Hrvati u čudu: Poluvreme nas deli od istorijskog zlata!

Region

Vaterpolisti Srbije su poslednji sportisti naše zemlje koji će nastupiti na OI u Parizu. Medalja je osigurana, a ostalo je da se vidi još kog će biti sjaja. Delfini od 14 časova igraju finale protiv Hrvatske, a tok ovog meča možete pratiti iz minuta u minut na Sportalu.
SRBIJA – HRVATSKA 10:6 (5:2, 3:3, u toku je treća četvrtina)

10:6 – GOOOOL! Kakav pogodak Drašovića! Srbija gazi ka olimpijskom zlatu.

9:6 – Gol i Hrvata! Marinić Kragić je pogodio,, ali smo i dalje na tri gola viška.

9:5 – GOOOOL! Prvi gol za nas u nastavku! Viktor Rašović pogađa iz teške pozicije, nagradili smo se za dobru odbranu.

Druga četvrtina – 3:3
8:5 – GOOOOL! Kakva akcija našeg tima! Dedović je pogodio iz blizine, ponovo smo na tri razlike.

7:5 – Serija Hrvata. Marinić Kragić pogađa, mala kriza u igri našeg tima.

7:4 – Gol Hrvatske na sreću. Odbila se lopta u poslednjoj sekundi Fatoviću na šut, a ovaj pogađa za 7:4.

7:3 – GOOOOL! Kako igra Srbija! Imali smo dva igrača više u ovom napadu, a Strahinja Rašović donosi Srbiji četiri gola viška.

6:3 – GOOOOL! Vico je nezaustavljiv! Iznudio je isključenje, a onda i pogodio. Srbija igra maestralno.

5:3 – Hrvatska prva stiže do gola u drugom kvartalu. Igrača više su komšije iskoristile, a Lončar pogađa za -2.

Prva četvrtina – 5:2
5:2 – GOOOOL! Ponovo kapiten! Novi igrač više i novi gol Jakšića, sjajno igramo na startu.

4:2 – GOOOOL! Nikola Jakšić, imamo dva gola prednosti! Dobili smo igrača više, a kapiten je rutinski matirao Bijača.

3:2 – GOOOOL! Ponovo Ćuk! Imali smo igrača više, a osmim golom na turniru Miloš donosi novu prednost našem timu.

2:2 – Pogodak Hrvata sa igračem više. Petar Jakšić je isključen, a Marinić Kragić poravnava.

2:1 – GOOOOL! Srbija stiže do prednosti, Ćuk je realizovao peterac. Dedović se odlično snašao, iznudio kaznu rivala, a onda smo i stigli do prvog vođstva.

1:1 – GOOOL! Strahinja Rašović za izjednačenje! Konačno smo i mi dobili igrača više i odmah smo stigli do pogotka.

0:1 – Prva do gola stiže Hrvatska. Iskoristili su igrača više, Fatović je matirao Filipovića i doneo prednost našem rivalu.