Showbizz

Uhapšena starleta Tamara Bojanić: Vozila u alkoholisanom stanju, urađen i test na drogu

Starleta Tamara Bojanić uhapšena je prethodne večeri zbog vožnje u alkoholisanom stanju.

Naime, u kasnim večernjim satima, policijska patrola je zaustavila Tamaru u Beogradu na vodi radi rutinske kontrole.

Prilikom alkotesta, influenserka je bila u alkoholisanom stanju, te je policija odmah reagovala i sprovela je u stanicu policije u Savskoj ulici.

Takođe je prema saznanjima Pink.rs, urađen je i test na opijate.

Podsetimo, starleta je nedavno bila u centru pažnje zbog snimka na kojem se vidi kako je gotovo golu, samo u vešu i štikla na povocu, jedan momak šeta ulicom.

Snimak je ubrzo izazvao brojne reakcije javnosti, a nakon toga je Tamari ugašen profil na Instagramu.

Tamara je razočarana ovim postupkom, s obzirom na to da joj je profil bio jedan od načina zarade.

– Ugašen mi je profil koji sam 5 godina gradila, jer su nekome zasmetale moje objave i nisu ih dobro shvatili. Konkretno, najviše snimak na kom sam na povocu, jer ljudi očigledno nemaju dovoljno mozga da shvate da su sve moje objave uglavnom sprdnja i komedija. Imala sam 380 hiljada pratilaca i to je sve otišlo. Samo od pratilaca na Instagramu i reklama sam zaradjivala oko 10. 000 evra nedeljno, ali sada je sve to nestalo – rekla je ona za Telegraf.

Ipak, starleta je otvorila novi nalog, te se nada da će uspeti da vrati bar deo pratilaca i da nastavi sa poslom.

(Telegraf.rs/ Pink.rs)

Povezani članci

Back to top button