Zanimljivosti
PORODILA SE U WC PA UBILA DIJETE! Horor: Djevojka (21) došla u bolnicu zbog BOLOVA u stomaku, a onda je otkrivena STRAŠNA ISTINA

Osnovni sud je potvrdio da je protiv nje pokrenut slučaj zbog krivičnog dela ubistva novorođenčeta tokom porođaja
Telo bebe je poslato na obdukciju u Prištinu, a istraga je u toku
Stravičan zločin dogodio se u Uroševcu kada se 5.maja, oko 19.45 sati, u toaletu Odeljenja za hitnu pomoć porodila devojka (21) koja je zatim ugušila sopstveno novorođenče.
Porodila se u toaletu, a medicinsko osoblje je, čuvši buku vode iz WC-a više puta, ušlo i pronašlo bebu.
Postoje sumnje da je novorođenče imalo znake gušenja.
Slučaj je i dalje u fazi intenzivne istrage, a Tužilaštvo i Policija nastavljaju prikupljanje dokaza.
(Lajmi.net)



