Suze koje su obišle svet: Ronaldo plakao kao dete posle eliminacije sa Mundijala

Zanimljivosti

Svestan je težine trenutka veliki Portugalac, otud suze, otud grč na licu

Još jedna senzacija na Svetskom prvenstvu, dan posle velike pobede Hrvata nad Brazilom, svoj san su dosanjali i Marokanci junačkim trijumfom protiv Ronalda i Portugalije, i poslali još jednog favorita kući, a sebe u predvorje raja.

Maroko – Portugal 1:0, pamtiće se Katar i 2022. godina kao mesto gde je jedna afrička selekcija prvi put u istoriji ušla u polufinale Svetskog prvenstva.

Junak Marokanaca bio je En Nesiri, dao je gol u 42. minutu, a onda se marokanski tim zabarikadirao kako samo on zna i ume, ali i napadao, do pobede, do neverovatnog rezultata.

Veliki Portugalac, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, po završetku meča nije krio tugu i erupciju emocija. Savladalo ga je. Zaplakao je kako je izašao sa terena, bilo je to jače od njega. Svestan je težine trenutka, odigrao je verovatno svoje poslednje Svetsko prvenstvo i završava ga na ovaj način.

Pogledajte i još prizora Ronaldovog očaja tokom meča i neposredno nakon utakmice koja će ući u anale.